Oklejanie
witryn

Folia biała z nadrukiem

Naklejki na folii samoprzylepnej białej to chyba najpopularniej stosowane medium do zadruku w reklamie wielkoformatowej. Jest to folia monomeryczna, 3 letnia przeznaczona do naklejania na płaskich powierzchniach. Można na niej nadrukować dowolny wzór lub fotografię, zabezpieczyć ją laminatem matowym lub błyszczącym, wyciąć z niej dowolny kształt wektorowy po obrysie a następnie okleić dowolną płaską powierzchnię.

Folia wycinana ploterowo

Miękka folia PCV, 75 mikronów, przeznaczona do wykonywania krótko i średniookresowych aplikacji reklamowych, oznakowań, opisów, dekoracji zewnętrznych. Trwałość aplikacji zewnętrznych 3-4 lata, wewnętrznych-nieograniczona, klej poliakrylowy na bazie wody, permanentny. Nadaje się do druku termotransferowego.

Hardness

Origin

Certificate


Folia OWV

Folia dziurkowana OWV z angielskiego One Way Vision to powszechnie używany w reklamie materiał przeznaczony do oklejania szklanych powierzchni. Jej unikalną zaletą jest fakt, że można przez nią oglądać świat za oknem jednocześnie mając naklejoną na szybę reklamę. Folia perforowana wpuszcza do pomieszczenia około 50% światła, z tego powodu jest często wybierana przez klientów, którzy chcą aby reklama przepuszczała jak najwięcej światła przez witrynę okienną.

Folia szkło mrożone

Efekt mrożonego szkła uzyskać można nie tylko przez jego piaskowanie, co jest zabiegiem dość kosztownym, ale także dzięki użyciu specjalnych folii okiennych. Mrożone szkło idealnie sprawdza się w miejscach, w których wymagana jest intymność oraz poczucie izolacji od świata zewnętrznego. Nadaje się więc do gabinetów lekarskich czy kosmetycznych oraz punktów obsługi klienta.Folia mrożona może być łączona ze zwykłą matową folią, co wzmaga efekt estetyczny oraz ułatwia wyeksponowanie najważniejszych informacji o działalności firmy czy punktu usługowego. Nie bez znaczenia jest fakt, że efekt szkła mrożonego uzyskany przy pomocy oklejania okien folią daje wrażenie ekskluzywności.

© 2022 All Rights Reserved