WYDRUKI

Wizytowki

Classic - to linia produktów, które drukowane są na papierze kredowym, o gramaturze 350g, Produkty Classic nie są foliowane, są natomiast pokryte lakierem dyspersyjnym, który zabezpiecza wydruk przed ścieraniem.
Inne Produkty

    - Wizytówki Lux
    - Wizytówki Karton
    - Wizytówki Soft-Touch
    - Wizytówki Soft Touch + Lakier
    - Wizytówki Plastikowe
    - Wizytówki skład


Ulotki reklamowe

W ofercie naszej drukarni odnajdziesz kilka wariantów ulotek reklamowych. Nie oznacza to jednak, że ograniczamy Twoją kreatywność! Z nami możesz stworzyć naprawdę oryginalne materiały reklamowe - wiele zależy od Twojego projektu. Przy wyborze ulotek proponujemy Ci standardowy format A6, a także wiele innych, jak choćby A7, A5, A4, A3, B6. Możesz wybrać również własny wymiar zaprojektowanych ulotek

Stworzone przez nas ulotki zadrukowywane są jedno lub dwustronnie z wykorzystaniem pełnej palety barw (CMYK) na różnorakich podłożach. Standardowo proponujemy Ci papier kreda błysk o gramaturze 130, jednak możemy wykorzystać również inne podłoża (np. kreda mat 130/170/250/300 g, papier ekologiczny czy offset 90 g).


Papier firmowy

Firmowy papier z pewnością pomoże Ci uzyskać satysfakcjonujące efekty. Papier firmowy buduje prestiż zarówno wśród kontrahentów, jak i pracowników. Papier firmowy jest jednym z wielu drukowanych materiałów marketingowych, które oferują znakomitą świadomość potencjalnych klientów o Twojej marce -a tego z pewnością pragnie każdy przedsiębiorca. Papiery firmowe, stosowane spójnie z innymi produktami, dają szansę na umieszczenie przed oczami klientów znakomitych ofert.


Teczki firmowe

W naszej ofercie znajdą Państwo teczki ofertowe w kilku standardach w formacie a4. Opcja Standard Plus posiada wycięte miejsce na wizytówkę. Teczki ofertowe możemy wyposażyć w gumkę w różnych kolorach. Teczki występują z grzbietem jednobigowym i dwubigowym w różnych szerokościach, dzięki czemu można je wykorzystać do przechowywania dużej ilości kart. Nadruk zarówno jednostronny jak i dwustronny wykonujemy drukiem offsetowym na papierze kreda mat 350g. Proponujemy wiele metod uszlachetnień, które nie tylko zabezpieczą druk jak również dodadzą mu prestiżu. Z dostępnych będą mogli Państwo wybrać foliowanie, m.in. folią soft touch oraz lakier wybiórczy UV. 


Katalogi

Katalogi szyte
W druku wszystko prezentuje się lepiej niż na monitorze komputera. Zwłaszcza oferty firm. Katalogi są kojarzone z produktami luksusowymi, a marki reklamujące się za ich pomocą postrzega się jako solidne i godne zaufania.

Katalogi klejone
Reklama w bardzo dobrym guście. Katalogi pozwalają szeroko zaprezentować


Notesy

Jednymi z podstawowych materiałów promocyjnych w wielu firmach są notesy reklamowe, które w badaniach marketingowych często są prezentowane jako jedne z najpopularniejszych gadżetów reklamowych. Sprawdź szeroką ofertę notatników w naszym sklepie. Na każdym modelu można nanieść trwały nadruk w postaci np. logo firmy. Oferujemy notesy firmowe z nadrukiem w wielu formatach, kolorach i wariantach.


Kalendarze

Zastanawiasz się, jaki kalendarz wybrać jako nośnik reklamy i efektowny upominek dla swoich klientów? Odpowiedź jest prosta - kalendarz trójdzielny. Kalendarze trójdzielne to popularna forma całorocznej reklamy. Do wyboru: główka płaska lub wypukła - kaszerowana. Możliwość doklejki w kalendarzu Maxi to dodatkowe miejsce na Twoją reklamę, zaś wybór kalendarza Prostego - oszczędność dla Twojego budżetu. Istnieje możliwość pokrycia główki kalendarza lakierem UV (jednocześnie zaznaczamy, że lakierowana może być wyłącznie główka, nie wykonujemy lakierowania plecków ani doklejki).

    - Kalendarze Jednodzielne
    - Kalendarze Ścienne
    - Kalendarze Biurkowe
    - Kalendarze Spiralowane
    - Kalendarze Trójdzielne

Hardness

Origin

Certificate

© 2022 All Rights Reserved