O Firmie

Fabryka Emocji ma swoją główną siedzibę w mieście Płock oraz dodatkową filię w Wólce Kosowskiej. Jesteśmy firmą projektującą strony www, specjalizującą się w tworzeniu silnej marki dla przedsiębiorstw. Od jakiegoś czasu nasza firma prężnie rozwija się w dziedzinie druku, oferujemy naszym Klientom druk na wszelkiego rodzaju materiałach i w wielu formatach. Drukujemy materiały reklamowe w najwyższej jakości.

Uwielbiamy współpracę z firmami, którym zależy, na posiadaniu witryny www, wyróżniającej się wysoką jakością, zarówno pod względem wyglądu, sprawności działania jak i użyteczności. Pracujemy nad widocznością w Sieci, oraz tożsamością firm. Proces tworzenia zaczynamy od logo w odpowiednio dobranej palecie kolorów, z szerokimi możliwościami zastosowania m.in. w mediach, Internecie, do druku, na materiałach identyfikacyjnych i reklamie.
Zespół Fabryki Emocji ma ponad 15 lat doświadczenia w projektowaniu stron internetowych i pracą nad rozwojem tożsamości firm. Tworzymy nowoczesne i uniwersalne strony www, współgrające z każdym rodzajem ekranu. Nasze doświadczenia w procesie tworzenia są unikalne wszystkie historie są niepowtarzalne i za każdym razem wnoszą świeże spojrzenie i indywidualne podejście do każdej działalności.

Realizujemy zlecenia z terenu całej Polski, nasi dotychczasowi Klienci są rozsypani w różnych częściach Świata. Współpracę podejmujemy zawsze, niezależnie od lokalizacji. Skontaktuj się z nami w każdej chwili, a zobaczysz w jaki sposób możemy Ci pomóc.
  • LOKALIZACJA

   C.H. EACC C-106a
   ul. Nadrzeczna 7A
   05-552 Warszawa
   levent@fabrykaemocji.com

   ul. Okrzei 2 Lok.
   36 ,09-400 Płock
   asia@fabrykaemocji.com

   Pon. – Pią.: 09:00 – 16:00

   Dołącz do nas

    

  • KONTAKT Z NAMI

All for Joomla All for Webmasters