Pietczątki

Pieczątka Wagraf A2

Pieczątka Wagraf A2

Pieczątki imienne wagraf A2 to oferta dla ceniących cichą pracę, niezawodność, jakość i trwałość. Brak elementów obrotowych i starannie dobrana siła sprężyny sprawiają, że pieczątki wagraf serii A stemplują bezszelestnie i naprawdę lekko.

Świetna technologia i doskonały materiał, który stosujemy wewnątrz gwarantują doskonałą jakość pieczętowanego wzoru. Żywotność zestawu jest wielokrotnie dłuższa od standardowych automatów i sięga dziesiątek tysięcy odbitek, bez uzupełniania tuszu.

Doskonałe, ergonomiczne zamknięcie ze skuwką, cieszy się wyjątkowym uznaniem wśród osób często przenoszących pieczątki, ze względu na ergonomię i odporność mechanizmu na intensywne użytkowanie. Proces produkcyjny stempli Wagraf A2, podczas którego nie emitujemy żadnych szkodliwych substancji to obecnie lider w branży. Kolejna zaleta pieczątki Wagraf A2 to korzystny stosunek wielkości obudowy do wielkości płytki tekstowej.

Wielkość płytki tekstowej 17/44mm

Pieczatka Wagraf A3

Pieczatka Wagraf A3

Istnieje wiele powodów dla których warto wybrać pieczątkę firmową Wagraf A3. Walory użytkowe i estetyczne sprawiają, że pieczętowanie tym modelem jest o klasę lepsze niż standardowym automatem z poduszką. A3 pracuje niezwykle cicho, miękka konstrukcja gumy odpowiadającej za powielanie wzoru pieczątki, pozwala na dostosowanie się do struktury papieru, bez mocnego docisku.

Brak mechanizmów obrotowych w pieczątce Wagraf A3, skutecznie zwiększa żywotność samej oprawki. Pochwały zyskuje również bodaj najlepsze zamknięcie na rynku, dzięki któremu, bez obaw Wagrafa A3 można transportować, bez dodatkowych zabezpieczeń.

Wkład stempla to nowoczesna i ekologiczna technologia, dzięki której uzyskujemy świetne, ostre odbicie i wyjątkową żywotność, dochodzącą nawet do 25 tysięcy odbić, bez uzupełniania tuszu. Nie sposób pominąć przyjemnego faktu, że tak dobry produkt został zaprojektowany i wykonany w Polsce.

Wielkość płytki tekstowej 22/55mm

Ilość wersów 1-5

Pieczątka Wagraf A4

Pieczątka Wagraf A4

Czy warto wybrać pieczątkę Wagraf A4? Wagrafy A4 w sklepie pieczatkioutlet.pl to nowa jakość eksploatacyjna i estetyczna, gwarancja długowieczności i ekologiczny proces produkcyjny. Mechanizm pieczęci pracuje miękko, delikatnie i bezszelestnie. Wystarczy niewielki nacisk by na papierze stemplować najwyższej jakości wzory pieczątek firmowych.

Jest to zasługa nowoczesnej technologi, w której wyeliminowany został mechanizm obrotowy z poduszką, na korzyść miękkiej, układającej się do papieru, wielowarstwowej gumy flash. Prócz przyjemniejszej obsługi zwielokrotniła się również żywotność. Oszczędna pieczątka firmowa Wagraf A4 wykona nawet kilkadziesiąt tysięcy odbić, bez wielokrotnej wymiany kosztownych poduszek.

Sama obudowa to wyjątkowo udany projekt krajowego producenta z wielopokoleniową tradycją. Stempel jest ergonomiczny, ma bardzo przyjemną kolorystykę, trwałe i pewne zamknięcie transportowe. Przy produkcji tych pieczątek nie są emitowane żadne zanieczyszczenia. Wagraf A4 to w typowych zastosowaniach bardzo dobra, bezproblemowa pieczątka na długie lata.

Wielkość płytki tekstowej 27/64mm

Ilość wersów 1-6

Pieczątka kieszonkowa Wagraf 30

Pieczątka kieszonkowa Wagraf 30

Wagraf 30 to bardzo udana pieczątka kieszonkowa polskiego producenta opraw. Do głównych zalet należą: wysoka jakość tworzyw, ciekawa kolorystyka, udane wzornictwo i świetna ergonomia. Pieczątkę można otworzyć, odbić wzór i zamknąć z niezwykłą łatwością. Jednocześnie jest świetnie zabezpieczona przed przypadkowym otwarciem w torbie lub kieszeni.

Technologia zastosowana wewnątrz to obecnie najwyższy, światowy poziom. Czyste i ostre odbicie wzoru pieczątki firmowej lub imiennej, nie zmieni się przez 20 tysięcy cykli pracy, bo właśnie taki zapas tuszu Państwu proponujemy.

Wielkość płytki tekstowej - 17/44mm

Ilość wersów 1-4

All for Joomla All for Webmasters